UX Bootcamp 2022

Mocny start Twojej kariery w branży UX!

Intensywny kurs online, podczas którego dbamy o Twoją wiedzę i motywację.

II edycja rozpocznie się we wrześniu 2022!

6000 PLN netto
UX Bootcamp

Wpisujesz w wyszukiwarkę pytanie: “Jak rozpocząć karierę w UX?” i zastanawiasz się, który kurs wybrać? Możesz spokojnie zakończyć poszukiwania! 😉

Nasz bootcamp zagwarantuje Ci pewne wejście do branży UX – to 192 godziny skoncentrowanej wiedzy i praktyki opartej o pracę na prawdziwych produktach z najlepszymi specjalistami UX design w Polsce.

Rok potrzebny na skończenie podyplomówki i lata doświadczeń naszych wykładowców skondensowaliśmy w 15-tygodniowym kursie. W tym czasie przeprowadzimy Cię m.in. przez procesy projektowania interfejsów cyfrowych, prowadzenia badań użyteczności i analizowania ich wyników.

Podstawą naszego campu są zajęcia praktyczne – indywidualne i grupowe. Przez cały ten czas będą Cię wspierać doświadczeni mentorzy.

Bootcamp zakończysz obroną swojego projektu. Efekty Twojej pracy zaprezentujesz trenerom oraz przedstawicielom firm, takich jak: Siepomaga.pl, Blue Media czy Rocket Jobs.
To będzie doskonała okazja do zdobycia pierwszej wymarzonej pracy!

Co nas wyróżnia?

 • Wprowadzamy nowatorski model zajęć. Podczas kursu masz swobodny dostęp do teorii w formie krótkich wykładów video. Przyswajasz wiedzę w małych kawałkach, w swoim czasie. Praktycznie ćwiczymy ją na weekendowych zjazdach.
 • Otrzymasz swojego mentora, który zadba o odpowiednie rozłożenie zadań w trakcie kursu. To jak studia, ale bez efektu studenta 😉
 • Twoje zadania projektowe odpowiadają realiom pracy w zawodzie UX. Będziesz poprawiać doświadczenia w prawdziwych produktach o sprawdzonej wartości biznesowej.
 • Poznasz swoich potencjalnych pracodawców. Obrona pracy zaliczeniowej będzie doskonałą okazją do pokazania swoich umiejętności przed osobami z branży poszukującymi nowych pracowników
 • O początek Twojej kariery zadbają wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży UX. Na co dzień edukują i budują doświadczenia użytkowników w takich organizacjach, jak Santander Bank Polska, SiePomaga.pl, Mastercard czy Booking.

Dla kogo jest nasz bootcamp?

Bootcamp na pewno jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

 • rozpocząć przygodę z procesami projektowymi w zakresie doświadczeń użytkownika,
 • usystematyzować posiadaną wiedzę początkującego projektanta/projektantki User Experience,
 • rozwijać się w projektowaniu produktów i usług, w szczególności w zakresie interfejsów cyfrowych,
 • poszerzyć Twoją sieć networkingową o wartościowe kontakty ze świata UX.

Jak wygląda nasz camp?

Całość naszego bootcampu odbywa się w formie zdalnej. Każdy moduł składa się z części teoretycznej w postaci krótkich lekcji, praktycznych ćwiczeń warsztatowych pod okiem trenerów, pracy grupowej nad projektem oraz konsultacji efektów prac z Twoim mentorem.

35

Lekcji on-line

Spotkania z najlepszymi praktykami UX, podczas których zyskasz wiedzę niezbędną do praktycznych realizacji zadań w obszarze UX
8

Weekendowych zjazdów on-line

W trakcie warsztatów praktycznie wykorzystasz wiedzę nabytą podczas lekcji on-line
7

Spotkań z mentorem

W ramach tych spotkań mentor wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości projektowe oraz oceni postęp Twoich prac
99

Godzin pracy nad projektem zaliczeniowym

Zakładamy, że będziesz musiał poświęcić tyle czasu, aby odpowiednio przygotować Twój projekt zaliczeniowy.

Projekt zaliczeniowy

W ramach campu przygotujesz projekt zmian w realnym, działającym produkcie o zdefiniowanej wartości dla klienta. Efekty swojej pracy zaprezentujesz przed przedstawicielami naszych partnerów, Twoimi potencjalnymi pracodawcami, podczas obrony pracy zaliczeniowej.

Nad procesem przygotowania Twojej pracy zaliczeniowej będzie czuwał doświadczony mentor. Po obronie pracy zaliczeniowej otrzymasz obszerny feedback od Twojego mentora oraz pozostałych prowadzących!

Co da Ci nasz bootcamp?

Przygotowanie do pracy w UX

Podczas kursu pracujesz nad realnym projektem. Twoją pracę ocenią nasi trenerzy oraz przedstawiciele firm z branży UX. To będzie idealna okazja do zaprezentowania się przed speed datingiem 😉

Speed Dating z pracodawcami

Po kursie będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami działów UX czołowych firm w Polsce. To Twoja pierwsza szansa na start w nowej branży

Początek Twojego portfolio

Podczas bootcampu pracujesz nad projektem zaliczeniowym, którego efekty będą świetnym początkiem Twojego portfolio

Certyfikat

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający nabycie przez niego nowych umiejętności

Dostęp do zamkniętej grupy

Otrzymasz dostęp do specjalnej, zamkniętej grupy slackowej, którą prowadzimy od paru lat. Dołączysz w ten sposób do grona najlepszych projektantów i projektantek UX w kraju. Możesz wymieniać się tam doświadczeniami z innymi uczestnikami naszych szkoleń, a także naszymi ekspertami

Dalszy rozwój

Bootcamp to dopiero początek! Dalsza kariera każdego UXa wymaga stałego pogłębiania wiedzy i kompetencji. Dlatego każdy z naszych absolwentów otrzyma stałą zniżkę 20% na wszystkie kursy od Learn Design.

Poznaj program kursu

Wprowadzenie do UX i pracy zespołowej na bootcamp

Na początku kursu dowiesz się, dlaczego projektowanie bez myślenia o użytkownikach nie ma sensu i jak wygląda proces projektowy (design sprint). Zrozumiesz, jak ważny jest team building i nauczysz się określać wyzwania projektowe. Ustalimy również, jak będzie wyglądać nasza współpraca na bootcampie.

Opiekun modułu: Wojtek Kutyła

Przygotowanie i prowadzenie badań eksploracyjnych

W 2 części kursu dowiesz się, jakie badania zaplanować na różnych etapach projektu. Nauczysz się, jak odkrywać i definiować problemy badawcze, poznasz różne metody badań eksploracyjnych i samodzielnie je przeprowadzisz.

Opiekun modułu: Piotr Sałata

Analiza wyników badań, metody wizualizacji danych i zebranej wiedzy

Tę część poświęcimy analizie wyników badań eksploracyjnych i analizie konkurencji. Pokażemy Ci, jak wizualizować zebraną wiedzę. Poznasz narzędzia definicji problemu, dowiesz się, jak stworzyć customer journey map i przygotujesz propozycję wartości. A potem wszystko razem przećwiczymy.

Opiekun modułu: Piotr Sałata

Metody ideacyjne i szybkie prototypowanie

W kolejnej części kursu dowiesz się, na jakich etapach projektu wykorzystać prototypy. Nauczysz się tworzyć architekturę informacji i flow aplikacji oraz przygotujesz prototyp.

Opiekun modułu: Piotr Sałata

Projektowanie interfejsów cyfrowych

Dowiesz się, jak zaprojektować nawigację, dlaczego warto pamiętać o dostępności i co to jest design system. Nauczysz się korzystać z narzędzi do projektowania i stworzysz za ich pomocą interfejs.

Opiekun modułu: Piotr Sałata

Przygotowanie i prowadzenie badań użyteczności

W tej części kursu nauczysz się badać użyteczność produktów i usług. Zaprojektujesz całe badanie: przygotujesz scenariusz i makietę do testów oraz przeprowadzisz rekrutację i sesje badawcze.

Opiekun modułu: Milena Rokiczan-Kwapisz

Analiza wyników badań użyteczności i tworzenie prezentacji

Nauczysz się analizować wyniki testów użyteczności i stworzysz raport z badania. Dowiesz się, jak przygotować prezentację wyników, która będzie wartościowa i przystępna dla wszystkich interesariuszy projektu. Wskaże to kierunki dla Ciebie i Twojej grupy do przygotowania projektu zaliczeniowego.

Opiekun modułu: Milena Rokiczan-Kwapisz

Praca i rozwój w świecie UX

W ostatniej części kursu poznasz metodyki pracy, z których korzystają zespoły UX. Dowiesz się, jak wygląda proces rozwoju produktu i wspólnie spojrzymy jeszcze raz na rolę UX w projektowaniu usług. Wskażemy Ci, jak wykorzystać umiejętności, które zdobyłeś podczas campu i jak możesz pokierować swoją karierą w branży UX.

Opiekun modułu: Tomasz Kaczmarek

Obrona pracy zaliczeniowej

To czas na obronę Twojej pracy zaliczeniowej! To również pierwsza szansa na zaprezentowanie się przed potencjalnymi pracodawcami

Poznaj prowadzących bootcamp

...

Wojtek Kutyła

UX & Service Designer
...

Andrzej Pyra

UX & Service Designer
...

Tomasz Kaczmarek

UX Team Leader
...

Magdalena Therkildsen

UX Service Designer
...

Piotr Sałata

UX Director @ Siepomaga
...

Milena Rokiczan-Kwapisz

UX Researcher

Partnerzy bootcampu

Siepomaga

Siepomaga to społeczność internetowych Pomagaczy, którzy łącząc siły, wspierają potrzebujących. Z okazji naszego wydarzenia powstała specjalna skarbonka „Przyszłe UX-y dla dzieciaków”. Gorąco zachęcamy Was do wpłat! 

RocketJobs

RocketJobs to pierwszy w Polsce job board w całości poświęcony marketingowi i nowoczesnej sprzedaży.


Blue Media

Dostawca rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i identyfikacji klienta: od automatycznych płatności za przejazdy autostradą, po fotoweryfikację tożsamości.


The Software House

The Software House to jedna z najlepiej ocenianych (Clutch.co) i najszybciej rozwijających się w Europie (Financial Times 1000) firm tworzących dedykowane produkty i usługi cyfrowe. Nasze zespoły produktowe wspierają firmy, które budują swoją przewagę na rynku dzięki doskonałości w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania.


Just Join IT

Jesteśmy pierwszym wyborem specjalistów IT poszukujących pracy dla najlepszych marek w Polsce i na Świecie. Odkryj z nami globalne możliwości branży i znajdź pracę tu, gdzie rekrutują najlepsi. Dołącz do największej społeczności IT w Polsce!


10Clouds

10Clouds is Blockchain, FinTech and Banking software consultancy. 200+ tech specialists, ready to build your digital products 🚀

Dostępne formy płatności

 • Dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych PARP – respektujemy zasady finansowania Funduszy Europejskich. W sytuacji, gdy przedstawisz nam zawartą umowę o dofinansowaniu Twojego udziału w kursie, wymagamy od Ciebie jedynie przedpłaty zaliczki w kwocie równej wkładowi własnemu, nieobjętemu dofinansowaniem. Po ukończeniu kursu instytucja finansująca bezpośrednio ureguluje nam kwotę dofinansowania.
 • Wpłata na konto
 • Płatność kartą
 • Raty 0% (PayU)
 • Płatność w 10 transzach
 • Płatność odroczona o 30 dni (kup teraz, zapłać później)

Pobierz pełny opis i agendę campu

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Masz wątpliwości czy nasz UX Bootcamp jest dla Ciebie?
Chcesz zarezerwować swoje miejsce przed zakończeniem formalności?
A może masz dodatkowe pytania dotyczące agendy campu bądź sposobu płatności?

Zadzwoń pod nr. 693 160 410 bądź napisz do nas na kontakt@pogodesign.pl!

Zapisz się już teraz.

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z zapisem :)  Zgadzam się na otrzymywanie newslettera

  Udostępnij:

  Szczegóły:

  • Data: 10 września 2022
  • Rodzaj: warsztaty
  • Czas trwania: 15 tygodni
  • Miejsc ogółem: 20

  Na skróty:
  Liczba miejsc ograniczona!