UX w pigułce, czyli dwa dni praktyki projektowej dla początkujących(Lista rezerwowa)

Kurs z Wojtkiem Kutyłą. W cenie dwudniowe zajęcia warsztatowe.

1750 PLN netto

Co to za szkolenie?

Dwudniowe szkolenie “UX w pigułce” wprowadzi Cię w tajniki pracy osoby zajmującej się projektowaniem doświadczeń użytkownika (UX). Pracując od początku nad briefem projektowym, przejdziesz przez wszystkie typowe etapy pracy początkującego designera. Będziesz pracować indywidualnie i w grupie. Zajęcia odbędą się online — jednakże znając doświadczenie Wojtka, zapewniamy Cię, iż nie spowoduje to obniżenia jakości odebranej nauki.

Czego się nauczysz w ciągu dwóch dni?

 • Krytycznego i analitycznego podejścia, pozwalającego na świadomy start w nowym projekcie,
 • Metod analizy potrzeb użytkownika i biznesu, zapewniających niezbędne minimum zrozumienia ekosystemu projektowego,
 • Myślenia o celach biznesowych i analitycznych — po to, by rozumieć, czy to, co wyprodukowałeś/aś ma w ogóle sens w kontekście potrzeb organizacji,
 • Pracy nad wstępnymi szkicami, które następnie przetestujesz,
 • Wprowadzania poprawek na bazie szybkich testów,
 • Podstaw komunikacji z klientem i prezentacji swojej pracy.

Dla kogo przeznaczone są te warsztaty?

“UX w pigułce” to warsztaty dla osób rozpoczynających swoją przygodę z UX albo tych, które chcą usystematyzować posiadaną wiedzę początkującego projektanta (lub projektantki). Dwudniowy format nie uczyni z Ciebie projektanta “całą gębą”, ale przygotuje Cię do pracy nad prostymi projektami. W praktyczny i pozbawiony nadęcia sposób.

Dalszy rozwój

Wiedza zdobyta na warsztatach pozwoli Ci rozpoczynać pracę nad projektami w mniejszym stresie. A dodatkowo da Ci podstawy do głębszego drążenia tematów UXowych bez wpadania w nastrój, który każe Ci myśleć, że “nie wiadomo za co się zabrać, bo tyle tego dookoła”. Wojtek poleci Ci parę rzeczy do przeczytania i obejrzenia, co pozwoli Ci rozwinąć wiedzę jeszcze bardziej.
Wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają drukowane certyfikaty, wysłane na ich adres pocztą.

Bonus dla uczestników — dodatkowy webinar

Uczestnictwo w warsztatach upoważni Cię do wzięcia udziału w zamkniętym, godzinnym webinarze, który zorganizujemy w około miesiąc po warsztatach. Wojtek odpowie na pytania uczestników, a także postara się rozwiać ewentualne wątpliwości.

Obawiasz się kursu online? Niepotrzebnie.

Zobacz, co o warsztatach UX w pigułce mówią ich uczestniczki.

Warsztaty „UX w pigułce” to był stał w dziesiątkę:) Teorii tyle ile trzeba, praktyki TYLE że czacha dymi, a to wszystko okraszone dobrym humorem i luźną atmosferą. Dobry kontakt z uczestnikami oraz wyczuwalna chęć do odpowiedzenia na każde pytanie. Jako totalnie początkująca, doceniam, że czułam się doinformowana zarówno – przed, w trakcie jak i po warsztatach.
Avatar

Patrycja

Uczestniczka warsztatów
Dzięki spotkaniu zapoznawczemu przed warsztatami, każdy czuł się bardziej swobodnie, mniej formalnie, a na pewno o wiele pewniej podczas pracy z narzędziami, które można było poznać podczas zdzwonki wstępnej. Warsztaty to dwa dni praktycznej pracy. My pracowaliśmy nad zadaniem, które było bardzo na czasie. Dzięki temu praca była bardzo ciekawa. Warsztaty odbywały się w małych grupach projektowych co pozwoliło poczuć jak wygląda praca w małym zespole UXowym. Przez te dwa dni poznaliśmy proces pracy nad „produktem”, narzędzia i metody, od badań, projektowania, przez walidację i optymalizację. Z mojej perspektywy forma online jest zdecydowanie lepsza niż szkolenie stacjonarne (ze względów technicznych, a nie merytorycznych ;))
Avatar

Ewa

Uczestniczka warsztatów
Jestem pod wielkim wrażeniem sposobu prowadzenia warsztatów. Wojtek ma wielką wiedzę, którą chętnie się dzieli. Pozytywną energię, którą przekazuje uczestnikom, a także charyzmę. Podczas warsztatów była świetna atmosfera i duży luz, co przełożyło się na łatwość przyswojenia materiału, który dla mnie był zupełnie nowy.
Avatar

Sandra

Uczestniczka warsztatów

Przygotowanie do warsztatów

W trakcie warsztatów będziesz pracować zdalnie. Do komfortowej pracy przyda Ci się spokojne miejsce do siedzenia, sprzęt do pisania i komunikacji w trakcie warsztatów oraz stabilny internet.

Miejsce warsztatów

Warsztaty odbędą się online. Komunikację poprowadzimy o oparciu o Zoom, a ćwiczenia prowadzone będą za pomocą dokumentów Google i interaktywnej tablicy Miro.

Spotkanie przed warsztatami

Chcemy, aby nasze warsztaty były dla Ciebie maksymalnie efektywne i odbyły się w przyjemnej atmosferze. We wtorek 09.02 o 18:30 odbędzie się spotkanie, na którym przećwiczymy wszystkie kwestie techniczne. Będziemy mieli wtedy także trochę czasu, aby poznać się lepiej.

Bilety dla osób dotkniętych pandemią COVID-19

Dwa darmowe bilety przeznaczone są dla osób dotkniętych utratą pracy z powodu pandemii coronavirusa. Jeśli jesteś w tej trudnej sytuacji, napisz na wojtek@wojtekkutyla.pl z tematem “COVID”. Te miejsca zostaną przydzielone na zasadzie losowania. Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest szczerość — liczymy na prawdomówność uczestników.

Plan warsztatów

Dzień pierwszyDzień drugi

8:30

Kawka, pogaduszki i zajmowanie miejsc przed komputerami

9:00

Powitanie i rozgrzewka

Wprowadzenie do UX,
Odpowiedzialność projektanta (podstawowe informacje na temat etyki, dostępności, inkluzywności i design justice),
Jak podejść do projektu?
Definicja grup docelowych,
Badanie potrzeb użytkowników,

13:00-13.45

Przerwa na obiad

Badanie potrzeb organizacji,
Ustalanie celów projektowych,
Konstrukowanie podróży użytkownika,
Wstępne szkice.

17.00

Koniec pracy

8:30

Czas na kawkę i ciastko zanim zaczniemy

9:00

Zaczynamy dzień drugi

Szybkie testy użyteczności w praktyce,
Analiza i wprowadzenie poprawek,
Mierzenie zgodności z założonymi celami projektowymi,

13:00-13:45

Przerwa na obiad

Komunikacja z klientem,
Wskazówki na temat prezentacji pracy,
Podsumowanie i Q&A.

17:00

Zakończenie 🙂

Dostępne formy płatności

Opis do pobrania

Dopisz się do listy rezerwowej.

Liczba dostępnych miejsc jest już zapełniona, ale możesz się zapisać na listę rezerwową - uwierz, że warto :)  Zgadzam się na otrzymywanie newslettera

  Udostępnij:

  Szczegóły:

  • Data: -
  • Rodzaj: warsztaty
  • Czas trwania: 2 dni
  • Miejsc ogółem: 16

  Na skróty:
  Liczba miejsc ograniczona!